Ось такий вигляд має аномальна ціна на ProZorro

Крістіна Бєлякова
2067
25 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Ось такий вигляд має аномальна ціна на ProZorro
2067
25 Червня 2020

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону про публічні закупівлі, аномально низька ціна тендерної пропозиції (далі — аномально низька ціна) — ціна / приведена ціна найбільш економічно вигідної пропозиції за результатами аукціону, яка є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни / приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону, та/або є меншою на 30 або більше відсотків від наступної ціни / приведеної ціни тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону. Аномально низьку ціну електронна система закупівель визначає автоматично за умови наявності не менше двох учасників, які подали свої тендерні пропозиції щодо предмета закупівлі або його частини (лота).

З моменту введення в дію Закону про публічні закупівлі (з 19.04.2020) до сьогоднішнього дня нам ще не доводилось побачити, як саме таку аномально низьку ціну тендерної пропозиції автоматично визначає електронна система закупівель.

Але сьогодні нам вдалося знайти процедури закупівлі, в яких уже відображається аномально низька ціна тендерної пропозиції. Далі пропонуємо ознайомитися з такими процедурами закупівель.

Приклад 1, оголошення № UA-2020-06-04-002084-a

Приклад 2, оголошення №

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель