Обирайте номінантів премії Zakupki.Кращі!

Редакція
287
17 Травня 2021
Обирайте номінантів премії Zakupki.Кращі!
287
17 Травня 2021

Відзнакою Zakupki.Кращі нагороджують найбільш активних та відповідальних гравців ринку електронних торгів. Премія Zakupki.Кращі — 2021 відзначає найкращих у закупівлях за результатами роботи у 2020 році.

Взяти участь у боротьбі за премію можуть як державні, так і комерційні компанії. У них є можливість номінувати себе або партнера, але потрібно обов’язково вказати, чому саме вони варті нагороди. Кращих оберуть за допомогою відкритого голосування. 

Премія Zakupki.Кращі цього року пройде уже вп’яте. Традиційно бізнес та держпідприємства отримають нагороди у трьох номінаціях:

  1. Громадський вибір;
  2. За результатами в системі;
  3. Експертний вибір.  

Громадський вибір — нагорода, якою замовники та постачальники відзначають роботу кращих, на їхній погляд, представників сфери електронних закупівель. Номінувати себе чи свого партнера може будь-яка державна чи комерційна компанія.

Як це зробити? Перейти за посиланням та заповнити форму, де вказати, чому ви або ваш замовник чи постачальник варті нагороди. Кандидати без супровідного тексту не попадуть до списку номінантів премії. Заявки приймаються до 19.05.2021. А віддати свій голос за номінантів можна буде з 02.06.2021 до 02.07.2021. 

Минулого року премію «Громадський вибір» серед постачальників утретє виборола компанія «ФІТНЕС ТРЕЙДІНГ». Перше місце серед державних замовників отримало Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, а серед комерційних — Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя».

Переможців у категоріях «Експертний вибір» та «За результатами в системі» визначить спеціальна комісія, до якої увійшли представники торговельного майданчика-організатора премії Zakupki.Prom та фахівці моніторингового порталу DOZORRO*. Також цього року вперше в категорії «Експертний вибір» будуть нагороджені замовник та постачальник, які  найактивніше залишали відгуки про своїх партнерів на майданчику.

*DOZORRO — це проєкт громадської організації Transparency International Ukraine, покликаний забезпечити рівні правила гри у сфері публічних закупівель. Команда проєкту створила та адмініструє моніторинговий портал dozorro.org та публічний і професійний модулі аналітики BI Prozorro. Окрім цього, DOZORRO розбудовує DOZORRO спільноту — мережу громадських організацій, які моніторять публічні закупівлі та повідомляють контролюючі та правоохоронні органи про виявлені порушення.

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель