19.04.2021: ювілей Закону України «Про публічні закупівлі»

Редакція
1886
19 Квітня 2021
19.04.2021: ювілей Закону України «Про публічні закупівлі»
1886
19 Квітня 2021

У місяць розквітаючої природи кожен закупівельник може пригадати, як рівно рік тому зустрічав «нову» редакцію Закону України «Про публічні закупівлі». Хтось із острахом, а хтось із впевнено піднятою головою.  

В принципі, нікому з нас при народженні не видали інструкції до життя, але група компаній «Радник» може дати кожному, хто цього потребує, пораду, консультацію чи навіть детальну інструкцію для вдалого виконання тієї чи іншої вимоги Закону про закупівлі.

Тому сьогодні, у річницю чинності Закону України «Про публічні закупівлі», зіграємо в гру? Правила дуже прості:

  1. Переходьте за посиланням
  2. Відповідайте на символічні 19 запитань щодо публічних закупівель.
  3. Отримуйте призи!

Чотири учасники котрі зберуть більше 16 правильних відповідей отримають скарбничку знань у вигляді безперебійного доступу до порталу RADNUK.COM.UA на:

  • три місяці;
  • два місяці;
  • один місяць;
  • два тижні.

Вибір переможця здійснюватиметься за допомогою RANDOM.ORG.

Вільний доступ до порталу RADNUK.COM.UA  — це: можливість завантажити зразки документів щодо всіх процедур закупівель та спрощених закупівель; безліч статей та інших корисних публікацій від провідних експертів галузі; добірка спеціально розроблених інструментів для кожного закупівельника; можливість у будь-який момент поставити запитання, яке стосується публічних закупівель, та отримати вичерпну відповідь на нього!

Недарма ми обрали для вас тестування, адже зовсім скоро кожен із нас покаже свої знання на тестуванні уповноважених осіб від Мінекономіки. Тренуйтесь уже і з нами!

Додатково зауважимо, що для полегшення закупівель товарів, робіт та послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України, фахівцями порталу «Радник у сфері публічних закупівель» розроблено нову безкоштовну рубрику «COVID-19», яка доповнюється залежно від змін у чинному законодавстві України.

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО