Тендерна документація з порушеннями, що виявив моніторинг

Редакція
1177
12 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Тендерна документація з порушеннями, що виявив моніторинг
1177
12 Травня 2020

Інформація про закупівлюUA-2020-05-04-001629-b

Предмет закупівлі  –  ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали  (монтажні комплекти спеціального призначення для встановлення радіообладнання виробництва Harris)

За результатами аналізу питання відповідності ТД вимогам Закону встановлено:

  • Замовник у пункті 4 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД зазначив, що тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій, чим не дотримав вимоги пункту 11 частини другої статті 22 Закону. Відповідно до пункту 11 частини другої статті 22 Закону ТД повинна містити строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
  • Також встановлено, що Замовником на порушення вимог частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону в ТД не зазначено надання учасником інформації, що підтверджує відсутність підстав визначених у пунктах 12 та 13 частини першої статті 17 Закону.
  • Крім того, вимоги передбачені у пункті 5 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД щодо надання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі та строків їх оприлюднення в електронній системі закупівель не відповідають вимогам пункту 2 частини другої статті...
Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель