Тендерна документація з порушеннями, що виявив моніторинг

Редакція
2498
12 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Тендерна документація з порушеннями, що виявив моніторинг
2498
12 Травня 2020

Інформація про закупівлюUA-2020-05-04-001629-b

Предмет закупівлі  –  ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали  (монтажні комплекти спеціального призначення для встановлення радіообладнання виробництва Harris)

За результатами аналізу питання відповідності ТД вимогам Закону встановлено:

  • Замовник у пункті 4 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД зазначив, що тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій, чим не дотримав вимоги пункту 11 частини другої статті 22 Закону. Відповідно до пункту 11 частини другої статті 22 Закону ТД повинна містити строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
  • Також встановлено, що Замовником на порушення вимог частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону в ТД не зазначено надання учасником інформації, що підтверджує відсутність підстав визначених у пунктах 12 та 13 частини першої статті 17 Закону.
  • Крім того, вимоги передбачені у пункті 5 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД щодо надання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі та строків їх оприлюднення в електронній системі закупівель не відповідають вимогам пункту 2 частини другої статті 22, частини третьої та шостої статті 17 Закону.
  • За результатами моніторингу також установлено, що Замовником внесені зміни до ТД, які розміщені та відображені в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції ТД, але не оприлюднено в окремому документі перелік змін, чим не дотримано вимоги частини другої статті 24 Закону.

Порушення виявлено:

  1. Встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї
  2. Встановлено інші порушення законодавства у сфері закупівель (За результатами моніторингу установлено порушення норми частини другої статті 24 Закону.)

Замовники будьте уважні при складанні тендерної документації. З 19 квітня її необхідно готувати у відповідності до нової редакції Закону «Про публічні закупівлі». Про оновлений приклад Тендерної документації читайте детально на порталі radnuk.com.ua за посиланням.

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО