Правила зазначення предмета закупівлі у багатолотовій закупівлі

Наталія Чабан
743
10 Квітня 2021
Правила зазначення предмета закупівлі у багатолотовій закупівлі
743
10 Квітня 2021

Застосування мультилотового тендеру для усіх сторін закупівельного процесу містить лише переваги. Більше постачальників матимуть можливість поборотися за окремий лот, що сприятиме зростанню конкуренції та зниженню ціни предмета закупівлі під час проведення тендеру. Прикро, коли зазначення замовником назви предмета закупівлі з порушенням законодавства призведе до відміни процедури та втрати дорогоцінного часу. Розглянемо практику Держаудитслужби з цього питання.

Моніторинг: UA-M-2021-03-31-000026
Оголошення:UA-2021-03-24-006019-с

У ході моніторингу питання повноти відображення інформації у річному плані закупівель встановлено: «…що в оприлюдненому в електронній системі річному плані закупівель за номером ID: UA-P-2021-03-24-002477-b Замовником в порушення вимог пункту 2 частини 2 статті 4 Закону не зазначено назви предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником стосовно кожного лота».

Коментар редакції

Планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель або змін до нього (далі — річний план).

До обов’язкової інформації, що має містити річний план, зазначеної у Законі України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), належить назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні бути зазначені стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу