Наслідки оприлюднення інформації не в повному обсязі

Наталія Чабан
550
26 Березня 2021
Наслідки оприлюднення інформації не в повному обсязі
550
26 Березня 2021

Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлює окремі вимоги до проведення відкритих торгів та відкритих торгів з публікацією англійською мовою, так званих «евроторгів», та й до оприлюднення оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель. Для наочності розглянемо наслідки неоприлюднення інформації про закупівлю в повному обсязі, на прикладі висновків моніторингу.

Моніторинг UA-M-2020-12-31-000064 UA-2020-10-09-002468-b

Виявлені порушення: за результатами моніторингу установлено, що Замовник не оприлюднив у повному обсязі оголошення про проведення відкритих торгів англійською мовою, а саме не виклав англійською мовою: кількість та місце поставки товарів, обсяг, строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг, умови оплати, мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції, дату та час розкриття тендерних пропозицій, чим порушив вимоги частини третьої статті 10 Закону.

Висновок про наявність або відсутність порушень

За результатами аналізу питання повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів установлено порушення вимог частини третьої статті 10 Закону.

Зобов’язанння щодо усунення порушення: з огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи з недопущення встановлених порушень в подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель