Моніторингом встановлено порушення законодавства в частині порушення строків розгляду тендерної пропозиції

Редакція
1422
18 Серпня 2020
Моніторингом встановлено порушення законодавства в частині порушення строків розгляду тендерної пропозиції
1422
18 Серпня 2020

Інформація про закупівлю: UA-2020-06-01-003626-b

За результатами аналізу питання розгляду тендерних пропозицій встановлено наступне. Згідно інформації оприлюдненої на веб-порталі Уповноваженого органу 18.06.2020 прийнято до розгляду тендерну пропозицію учасника ФОП Різник Тетяни Василівної. Однак, відповідно до частини десятої статті 29 Закону строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення. У разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною. Враховуючи вищевикладене, Замовником в порушення норм частини десятої статті 29 Закону перевищено строк розгляду тендерної пропозиції ФОП Різник Тетяни Василівної (кінцевий строк розгляду тендерної пропозиції 24.06.2020). Відповідно до вимог частини першої стаття 32 Закону замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушення, що виникло через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Порушення виявлено:

  1. Встановлено порушення законодавства в частині розгляду та/або відхилення (не відхилення) замовником тендерної (тендерних) пропозиції (пропозицій).
  2. Встановлено...
Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу