Моніторинг вважає порушенням внесення змін в оголошення щодо забезпечення пропозиції

Редакція
682
29 Вересня 2020
Моніторинг вважає порушенням внесення змін в оголошення щодо забезпечення пропозиції
682
29 Вересня 2020

Інформація про закупівлю: оголошення № UA-2020-08-01-000015-a

Предмет закупівлі. Капітальний ремонт сховища для гусеничної пожежної машини у відокремленому відділі зберігання (с.Роги, Черкаської обл.) ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація.

У ході моніторингу встановлено, що оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформацію про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції, та умови надання забезпечення тендерних пропозицій, чим порушено вимоги пунктів 8 та 9 частини другої статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі».

Замовник може вносити зміни до інформації, яка вже оприлюднена на вебпорталі, у випадках, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». При цьому, внесеннязмін до оголошення про проведення відкритих торгів (зокрема, в частині відомостей щодо розміру забезпечення тендерної пропозиції, умов надання забезпечення тендерних пропозицій та інформації про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції) не передбачено Законом України «Про публічні закупівлі».

Порушення виявлено. Встановлено інші порушення законодавства у сфері закупівель (порушення пунктів 8 та 9 частини другої статті 21, частини першої статті 25 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту 7 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, що затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року № 1082 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель