Моніторинг вважає порушенням внесення змін в оголошення щодо забезпечення пропозиції

Редакція
2111
29 Вересня 2020
Моніторинг вважає порушенням внесення змін в оголошення щодо забезпечення пропозиції
2111
29 Вересня 2020

Інформація про закупівлю: оголошення № UA-2020-08-01-000015-a

Предмет закупівлі. Капітальний ремонт сховища для гусеничної пожежної машини у відокремленому відділі зберігання (с.Роги, Черкаської обл.) ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація.

У ході моніторингу встановлено, що оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформацію про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції, та умови надання забезпечення тендерних пропозицій, чим порушено вимоги пунктів 8 та 9 частини другої статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі».

Замовник може вносити зміни до інформації, яка вже оприлюднена на вебпорталі, у випадках, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». При цьому, внесеннязмін до оголошення про проведення відкритих торгів (зокрема, в частині відомостей щодо розміру забезпечення тендерної пропозиції, умов надання забезпечення тендерних пропозицій та інформації про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції) не передбачено Законом України «Про публічні закупівлі».

Порушення виявлено. Встановлено інші порушення законодавства у сфері закупівель (порушення пунктів 8 та 9 частини другої статті 21, частини першої статті 25 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту 7 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, що затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року № 1082 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01 липня 20206 р. за № 610/34893).

Коментар редакції. Законом про публічні закупівлі передбачено внесення змін тільки до тендерної документації, внесення змін до оголошення про проведення процедури закупівлі Законом не передбачено. Тому рекомендуємо бути замовникам обережними та проводити закупівлі у відповідності до Закону.

Детальніше про те як правильно вносити зміни читайте на порталі RADNUK.COM.UA  в статті «Внесення змін до тендерної документації за новим Законом».

Та про те, які поля ще не реалізовані в ProZorro і що замовнику потрібно самостійно дописувати на порталі RADNUK.COM.UA  в статті «Три нереалізовані поля в ProZorro та спосіб подання інформації».

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу