Моніторинг також дотримується правила «замовник не повинен вимагати те, що може побачити і сам»

Редакція
801
14 Липня 2020
Моніторинг також дотримується правила «замовник не повинен вимагати те, що може побачити і сам»
801
14 Липня 2020

Інформація про закупівлю: Оголошення № UA-2020-06-19-001975-a

Предмет закупівлі: Капітальний ремонт фасаду гуртожитку Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: просп. Льва Ландау, 27, м. Харків (літера за техпаспортом “В-6”)

В ході моніторингу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону встановлено, що вимогами пункту 2 розділу 3 тендерної документації передбачено надання свідоцтва про реєстрацію фінансової компанії в Державному реєстрі фінансових установ, документу, що підтверджує наявність у гаранта ліцензії на надання гарантій. Зазначене є порушенням частини п’ятої статті 17 Закону, оскільки, на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг міститься Державний реєстр фінансових установ, доступ до якого є вільним. Також, моніторингом зазначеного питання встановлено, що в оголошенні про проведення відкритих торгів та в тендерній документації передбачено, що Замовник визначив розмір забезпечення тендерної пропозиції у сумі 90 000,00 грн (або 3,36 % від очікуваної вартості робіт, що є предметом закупівлі), тобто в сумі яка перевищує граничний розмір тендерного забезпечення для робіт, визначений абзацом 3 частини 1 статті 25 Закону (не може перевищувати 0,5 відсотка очікуваної вартості на закупівлю робіт). 

Порушення виявлено: Встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї.

Звертаємо увагу, що згідно з частиною 4 статті 22 нової редакції...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель