Лідери допущених помилок при складанні тендерної документації

Наталія Чабан
1044
22 Грудня 2020
Лідери допущених помилок при складанні тендерної документації
1044
22 Грудня 2020
Оголошення:UA-2020-09-24-001644-c
Інформація про закупівлю: ДК 021:2015: 45310000-3 — 45310000-3 — Електромонтажні роботи (послуги з монтажу системи блискавкозахисту будівель головного корпусу, пральні, гаража, ТП-175)

Моніторингом встановлено: «…що відповідно до інформації електронної системи закупівель, замовником до умов тендерної документації двічі, 01.10.2020 та 05.10.2020, вносились зміни та було оприлюднено нову редакцію тендерної документації, проте не оприлюднено переліку змін, що вносились, чим порушено порядок оприлюднення інформації про закупівлю, визначений частиною другою статті 24 Закону, де вказано, що замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться».

Висновок про наявність або відсутність порушень

За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення порядку оприлюднення інформації, передбаченого частиною 2 статті 24 Закону.

Коментар редакції

Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 24 Закону зміни, які вносить замовник до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом зі змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, які вносить.

Важливо! Під час внесення змін відображається кінцевий строк подання тендерних пропозицій, який був визначений відповідно до кожної зі змін до тендерної документації. Для того щоб дотриматися даної норми, замовникам потрібно перезатверджувати тендерну документацію у...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель