Граничні суми витрат для придбання окремих предметів закупівлі за бюджетні кошти

Олена Жадан
5155
20 Березня 2024
Граничні суми витрат для придбання окремих предметів закупівлі за бюджетні кошти
5155
20 Березня 2024

У цій статті ви знайдете усю необхідну інформацію про граничні суми витрат та про те, як замовникам у сфері публічних закупівель дотриматись вимог Постанови № 332.

Постанова про граничні суми витрат

Фінансові ресурси держави формуються у досить обмежених обсягах, а у воєнний період проблема їх нестачі загострюється ще більше. Тому витрачання бюджетних коштів повинно здійснюватися з певними обмеженнями, до яких можна віднести встановлення граничних сум витрат для певних товарів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2001 № 332 (зі змінами) (далі — Постанова № 332).

Прийнята ще в далекому 2001 році Постанова № 332 протягом всього часу зазнала безлічі змін, однак і на сьогодні є досить актуальною, а недотримання її норм може тягнути за собою відповідальність посадових осіб замовників у сфері публічних закупівель. Тож далі розглянемо:

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Казна

Як уповноваженій особі реєструвати договір про закупівлю в органах казначейського обслуговування та вирішувати інші супутні питання дізнаєтесь в цій рубриці на порталі Радник.