Якість продуктів: що посвідчує їх якість та на підставі чого видають документ про якість

Вікторія Нехта
555
22 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Якість продуктів: що посвідчує їх якість та на підставі чого видають документ про якість
555
22 Червня 2020

Головним у закупівлі продуктів є їхня якість. Щоб розібратись, який саме документ посвідчує якість харчів та на підставі чого видають відповідний документ про якість, спочатку необхідно розібратись, що таке харчовий продукт, а вже далі зрозуміємо, який документ може свідчити про його якість та на підставі чого його видають.

Що таке харчовий продукт

Відповідно до пункту 92 частини 1 статті 1 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» харчовий продукт — це речовина або продукт (неперероблений, частково перероблений або перероблений), призначений для споживання людиною. До харчових продуктів належать напої (у тому числі вода питна), жувальна гумка та будь-яка інша речовина, що спеціально включена до харчового продукту під час виробництва, підготовки або обробки.

Термін «харчовий продукт» не включає: корми; тварин, які не призначені для споживання людиною живими; рослини (до збору врожаю); лікарські засоби; косметичні продукти; тютюн і тютюнові вироби; наркотичні і психотропні речовини у межах визначень Єдиної Конвенції ООН про наркотики 1961 року і Конвенції ООН про психотропні речовини 1971 року; залишки та забруднюючі речовини.

Відповідно до пункту 95 частини 1 статті 1 цього Закону харчовий продукт тваринного походження — молоко, м’ясо, риба, молюски і ракоподібні,...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель