Як дистанційно працювати уповноваженій особі в умовах воєнного стану за кордоном

Анна Андебура
356
20 Травня 2022
Як дистанційно працювати уповноваженій особі в умовах воєнного стану за кордоном
356
20 Травня 2022

Багато уповноважених осіб через війну були змушені виїхати зі своїх рідних місць проживання. На щастя, багато підприємств, зокрема замовників, уже почали або планують відновлювати свою діяльність. Попри все, ціль у нас зараз єдина — відновлення економіки України.

Закупівлі, рух товарів і коштів схожі на кровоносну систему організму. Як без кровообігу організм не може функціонувати, так і без забезпечення товарами, роботами та послугами підприємство не зможе працювати, виробляти продукцію, надавати послуги та отримати кошти за свою продукцію / послуги. Закупівельна діяльність — одна з ключових на підприємстві. Тому в цій статті розкажемо про один із способів, як уповноваженій особі виконувати свої функції дистанційно, за кордоном.

Що робити, якщо уповноважена особа поки не може повернутися та стати до роботи?

Багато людей в евакуації, більшість жінок з дітьми не поспішають повертатися до рідних домівок, адже ніхто не може дати гарантій безпеки в містах, які й досі під загрозою ракетних обстрілів, повітряні тривоги досі не вщухають.

Також, на жаль, в Україні мало будинків та підприємств обладнані бомбосховищами належного ступеня захисту та придатності, звичайні підвали можуть стати братськими могилами у разі попадання ракет чи снарядів. Захист на станціях метрополітену — привілей тільки деяких міст.

Більшість підприємств розуміють ці проблеми і з успіхом змогли організувати дистанційну...

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки