Висвітлюємо закупівлі електричної енергії у новому розділі!

Редакція
4313
27 Жовтня 2020
СПЕЦВИПУСК
Висвітлюємо закупівлі електричної енергії у новому розділі!
4313
27 Жовтня 2020

Певно, уже всі замовники турбуються про щорічне забезпечення підприємства електричною енергією, зокрема й на 2021 рік. Постачання, розподіл, перетікання… важко? Не турбуйтесь, команда фахівців групи компаній «Радник» забезпечить вас усією необхідною інформацією, порадами й консультаціями НКРЕКП, Мінекономіки, провідних експертів галузі та зразками документів на всіх стадіях закупівель.

Усе це й більше знайдете на порталі RADNUK.COM.UA у нових розділах!

У розділ «Галузі закупівель» додано:

У розділ «Зразки документів» додано:

  • Електрична енергія. Де вже розміщено приклад тендерної документації для закупівлі електричної енергії; приклад технічного завдання для закупівлі електричної енергії; приклад обґрунтування укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель / застосування переговорної процедури для закупівлі послуг з розподілу електричної енергії.

У розділ «Правова база» додано:

  • Електрична енергія, у якому команда групи компаній «Радник» оприлюднює актуальну інформацію щодо зміни ціни електричної енергії за даними ДП «Оператор ринку» та НКРЕКП.

Зверніть увагу, 8-годинний відеозапис, у якому розглянуто практичні ситуації, що допоможуть Вам розібратися із новаціями та складнощами в закупівлі електричної енергії з урахуванням практики моніторингу та Органу оскарження.

Навчайтесь з Академією Радник та профільними експертами, відеозапис доступний лише два місяці!

З нами Ви знаєте все і навіть більше!

Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії