Укладення додаткових угод на підвищення ціни до договору про закупівлю на постачання електричної енергії (без розподілу)

Ганна Севостьянова
587
3 Червня 2021
Укладення додаткових угод на підвищення ціни до договору про закупівлю на постачання електричної енергії (без розподілу)
587
3 Червня 2021

Відкриття ринку електричної енергії здійснило прорив у проведенні закупівель електричної енергії та вивело їх на новий конкурентний рівень. Але підготовка основних вимог до постачальників і, найголовніше, укладення та виконання договорів про закупівлю на постачання електричної енергії вимагають від замовників основних знань законодавства, що стосується саме ринку електричної енергії та її постачання кінцевим споживачам. Саме про це далі у статті.

Нормативно-правові акти ринку електричної енергії

Підготовка та проведення процедур закупівель / спрощених закупівель на постачання електричної енергії відбуваються з урахуванням наступних нормативно-правових актів (далі — НПА):

На виконання договору про закупівлю постачання електричної енергії також розповсюджуються норми вищевказаних НПА. Тому під час підготовки проєкту договору про закупівлю на постачання електричної енергії необхідно приділити особливу увагу і врахувати всі нюанси та ризики, які в подальшому можуть виникнути при його виконанні.

Далі перейдемо до груп споживачів електричної енергії. Споживачі електричної енергії розподіляються на групу «А» і групу...

Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії