Розрахунки за електроенергію, спожиту наприкінці бюджетного року

Олена Жадан
947
24 Грудня 2021
Розрахунки за електроенергію, спожиту наприкінці бюджетного року
947
24 Грудня 2021

Проведення розрахунків за комунальні послуги наприкінці бюджетного періоду є одним із найактуальніших питань, яке турбує майже всіх розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. На сьогодні багато замовників через стрімке зростання цін на електричну енергію та природний газ вимушені були розірвати договори про закупівлю, укладені на початку року, та перейти на закупівлю цих товарів у постачальників «останньої надії» (далі — ПОН).

У цій статті розглянемо, які підтвердні документи та в які терміни в кінці бюджетного періоду потрібно подати до органів Державної казначейської служби України (далі — Казначейство) для проведення розрахунків за спожиті комунальні послуги, надані ПОН.

Закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються замовниками з огляду на очікувану річну вартість таких товарів, робіт, послуг. Бюджетні зобов’язання за договорами про закупівлю беруться розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, які є замовниками в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон), у межах одного бюджетного періоду, тобто з 1 січня по 31 грудня. Винятком є тільки довгострокові договори про закупівлю, за якими бюджетні зобов’язання можуть братись протягом декількох років, але в межах кошторисних призначень одного бюджетного періоду.

Особливості планування закупівель електричної енергії

Для забезпечення безперебійного постачання електроенергії замовники завчасно орієнтовно визначають обсяг електричної енергії, якого повинно вистачити...

Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії