Останні зміни НПА щодо закупівлі електроенергії у постачальника «останньої надії»

Анна Селютіна
2175
15 Грудня 2020
Останні зміни НПА щодо закупівлі електроенергії у постачальника «останньої надії»
2175
15 Грудня 2020

Відповідно до пункту 66 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» постачальник «останньої надії» — визначений відповідно до цього Закону електропостачальник, який за обставин, встановлених цим Законом, не має права відмовити споживачу в укладенні договору постачання електричної енергії на обмежений період часу. У цій публікації розглянемо зміни в нормативно-правових актах, які регулюють закупівлю електричної енергії в постачальника «останньої надії».

Встановлено тарифи на послуги постачальника «останньої надії»

Пунктом 7 частини 3 статті 6 Закону України «Про ринок електричної енергії» визначено, що до повноважень Регулятора (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) на ринку електричної енергії належать, зокрема, встановлення (зміна) цін (тарифів) на послуги постачальника «останньої надії» у випадках, передбачених статтею 64 цього Закону.

Так, на виконання зазначеної вище норми Регулятором прийнято постанову від 09.12.2020 № 2388, якою встановлено тарифи на послуги постачальника «останньої надії» на I квартал 2021 року на рівні 310,36 грн/МВт∙год (без урахування податку на додану вартість). Постанова набирає чинності з 01.01.2021.

Хто буде постачальником «останньої надії» у 2021 році?

Частиною 2 статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії» зазначено, що визначення постачальника «останньої надії» здійснюється рішенням Кабінету Міністрів України за результатами конкурсу, проведеного у порядку,...

Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель