Особливості складання тендерної документації для проведення закупівлі електричної енергії

Анна Селютіна
2030
7 Жовтня 2021
Особливості складання тендерної документації для проведення закупівлі електричної енергії
2030
7 Жовтня 2021

Запорукою успішної процедури закупівлі є тендерна документація, яку замовник складає самостійно з урахуванням вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). Адже саме тендерна документація містить усі вимоги як до учасника та переможця процедури закупівлі, так і до самого предмета закупівлі. Тож у цій статті розглянемо, на які складові тендерної документації для закупівлі електричної енергії замовник має звернути увагу під час її складання.

Що має містити тендерна документація?

Вимоги щодо відомостей, які має містити тендерна документація, наведені в частині 2 статті 22 Закону. Мабуть, уже всі пам’ятають ці обов’язкові вимоги, тому зупинимося тільки на деяких із них. Також варто зауважити, що частиною 3 статті 22 Закону передбачено: тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Тобто замовнику надається право встановлювати й інші вимоги до учасника процедури закупівлі. Далі по порядку.

Кваліфікаційні критерії

Пунктом 2 частини 2 статті 22 Закону передбачено, що в тендерній документації зазначаються відомості про один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону, підстави, встановлені статтею 17 Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Замовник не вимагає...

Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії