Чи можна на другому поверсі приміщення провести поточний ремонт, а на першому — реконструкцію?

Катерина Плашенко
404
27 Липня 2022
Чи можна на другому поверсі приміщення провести поточний ремонт, а на першому — реконструкцію?
404
27 Липня 2022

Питання передплатника порталу.

  • Добрий день! Двоповерхове приміщення, чи можна на другому поверсі провести поточний ремонт, а на першому — реконструкцію? Тобто один об’єкт і дві закупівлі?

Відповідь експерта.

  • Добрий день! Задля визначення предмета закупівлі робіт замовник керується вимогами пункту 27 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Порядком визначення предмета закупівлі, затвердженим наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 708, за об’єктами будівництва із врахуванням вимог настанови КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» та введеної в дію 08.11.2021 (далі — Настанова). При цьому вибір виду закупівлі залежить від вартісних меж.

Згідно з пунктом 21 частини 1 статті 1 Закону послуги — будь-який предмет закупівлі, крім товарів і робіт, зокрема транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, найм (оренда), лізинг, а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт, поточний ремонт з розробленням проєктної документації.

Пунктом 27 частини 1 статті 1 Закону визначено, що роботи — розроблення проєктної документації на об’єкти будівництва, науково-проєктної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових,...

Експерти відповідають

Провідні фахівці закупівельної галузі коротко та з правової точки зору відповідають на найбільш суперечливі та болючі питання щодо здійснення закупівель