Двадцять чотири години на виправлення помилок: що потрібно знати

Олександр Наріжний
1101
13 Липня 2020
Двадцять чотири години на виправлення помилок: що потрібно знати
1101
13 Липня 2020

У новій редакції Закону «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) для учасника закупівлі передбачена можливість усунення невідповідності в інформації та/або документах у тендерній пропозиції. Ідеться про помилки, які були виявлені замовником після розкриття пропозиції. Розглянемо технічні особливості реалізації такої можливості.

Як замовникові опублікувати вимогу в системі

Замовник при проведенні відкритих торгів, конкурентного діалогу, а також при укладенні рамкової угоди, після розкриття тендерних пропозицій може відправити учаснику, пропозиція якого перебуває на розгляді, вимогу про усунення невідповідностей. Але при формуванні такої вимоги в замовника немає можливості завантажити файл. Тому йому потрібно заповнити відповідний рядок у системі (див. рисунок), де необхідно чітко зазначити, що саме учасник має виправити в тендерній пропозиції. Тобто не просто написати, наприклад, виправити документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям, а зазначити, у чому саме помилка та якому пунктові тендерної документації не відповідає пропозиція.


Рисунок

В які строки потрібно публікувати вимогу

У Законі вказано, що замовник не пізніше ніж за два робочих дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій має опублікувати повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Та варто зазначити, що з технічного боку реалізації такої можливості...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель