Усі можливі протоколи у спрощеній закупівлі в одному місці

Ганна Довгая
1946
15 Березня 2021
Усі можливі протоколи у спрощеній закупівлі в одному місці
1946
15 Березня 2021

Жоден з нас не хоче витрачати свій дорогоцінний час на непотрібні речі. Тому у цій статті розберемося з тим, які протоколи, у якій кількості та на якому етапі необхідно готувати уповноваженій особі замовника при проведенні спрощеної закупівлі.

Флешбек: загальні правила оформлення протоколу та практика складання протоколу в закупівлях без використання електронної системи закупівель детально описані на порталі RADNUK.COM.UA в статті «Протоколи в закупівлях без використання електронної системи закупівель».

Спочатку зобразимо вартісні межі спрощеної закупівлі (Рис. 1).

Рис.1

Детальний поетапний опис проведення спрощеної закупівлі — у статті «Алгоритм проведення спрощеної закупівлі». Наразі ми  відтворимо алгоритм лише схематично (Рис. 2).  

Рис.2

На яких етапах проведення спрощеної закупівлі слід готувати паперовий протокол УО?

Виходячи з положень Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та вищезазначеного алгоритму проведення спрощеної закупівлі, можемо зробити висновок, що уповноважені особи замовника готують паперовий протокол за таких обставин проведення...

Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель