Проведення кваліфікації постачальників на Prozorro Market спрощено

Редакція
610
16 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Проведення кваліфікації постачальників на Prozorro Market спрощено
610
16 Квітня 2020

Prozorro Market — перший державний онлайн-магазин, який запрацював наприкінці квітня та надає унікальну можливість замовникам в один клік закупити товари широкого вжитку та постачальникам, які успішно пройшли кваліфікацію, продавати продукцію у відповідній категорії, заощадивши ресурси на організацію участі в тендерах.

Для розширення товарного асортименту електронного каталогу, підвищення конкурентоспроможності та з огляду на ситуацію, що склалася у зв’язку із введенням карантину, адміністратори Prozorro Market спростили порядок проведення перевірки кваліфікації учасників.  

Адміністратор Prozorro Market (ДП «Професійні закупівлі») відмінив надання в обов’язковому порядку постачальниками своїх установчих документів та довідок, перевірку таких документів адміністратор проводитиме самостійно через відкриті реєстри.

Також підтвердити досвід виконання аналогічних договорів учасники зможуть за допомогою  наведених нижче способів.

Якщо ви вже є постачальником в Prozorro Market:

 1. Заповніть заяву-приєднання за посиланням, зазначивши наявність потрібного досвіду. Фахівці самостійно перевірять усі необхідні дані.
  УВАГА! Цей спосіб реєстрації підійде лише тим компаніям, які вже мають не менш ніж 10 виконаних аналогічних договорів.
 2. Надішліть скановані або електронні копії 20 видаткових накладних на таку адресу: catalog@cpb.org.ua.
  УВАГА! Накладні мають бути з відповідними відмітками обох сторін, що підтверджують факт постачання товарів в період протягом поточного року та/або попереднього звітного року.
 3. Надішліть реєстр податкових накладних або податкові накладні на...
Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель