Що робити, якщо майданчик затримує роботу?

Ганна Довгая
656
27 Серпня 2020
Що робити, якщо майданчик затримує роботу?
656
27 Серпня 2020

Жоден користувач електронної системи закупівель не застрахований від неочікуваних, технічних збоїв на авторизованих майданчиках, що у свою чергу може призвести до порушень або взагалі відміни процедури закупівлі. Куди звертатись з такого приводу? Це питання та приклад такого звернення розглянемо сьогодні.

Частина 6 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначає, що доступ до інформації, оприлюдненої в електронній системі закупівель, є безоплатним та вільним. Інформація про закупівлю, визначена цим Законом, розміщується в електронній системі закупівель безоплатно через авторизовані електронні майданчики.

Авторизований електронний майданчик – авторизована Уповноваженим органом інформаційно -телекомунікаційна система, яка має комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю згідно із Законом України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», є частиною електронної системи закупівель та онлайн-сервісом, що забезпечує реєстрацію осіб, автоматичне розміщення, отримання і передання інформації та документів під час проведення закупівель, користування сервісами з автоматичним обміном інформацією, доступ до якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет (пункт 1 частини 1 статті 1 Закону).

Частиною 6 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 № 1082 зазначено, що:

  • у разі технічного збою під час унесення та/або заповнення інформації через автоматизоване робоче місце, що призводить до того, що інформація не...
Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників