Приклади протоколів про звернення або вимогу учасника у спрощеній закупівлі

Ганна Довгая
2183
1 Лютого 2021
Приклади протоколів про звернення або вимогу учасника у спрощеній закупівлі
2183
1 Лютого 2021

А ви знали, що на вимогу учасника чи звернення за роз’ясненням щодо спрощеної закупівлі необхідно готувати «протокольну відповідь»? Виходячи з позиції, коли будь-яке рішення уповноваженої особи оформлюється протоколом, з огляду на специфіку закупівель, коли кожна дія повинна мати обґрунтування та документальне підтвердження, ми підготували для вас універсальні приклади протоколів про звернення або вимогу учасника у спрощеній закупівлі.  

По-перше, абзацом 1 частини 7 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено, що в період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та / або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі.

Відповідно до вимог абзацу 3 частини 7 статті 14 Закону замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та / або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та / або вимог до предмета закупівлі. На виконання вищезазначеного уповноважена особа готує протокол, у якому зазначає роз’яснення, яке в подальшому підлягає оприлюдненню в електронній системі закупівель (Приклад 1).

...
Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників