НКРЕКП встановила новий тариф на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та організацій

Редакція
1286
21 Листопада 2014
НКРЕКП встановила новий тариф на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та організацій
1286
21 Листопада 2014

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 16 жовтня 2014 року встановила тарифи на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та організацій на теплогенеруючих установках з використанням природного газу.

Дана постанова прийнята на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 453 «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів», повний текст якої надруковано в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 10 (37) за жовтень 2014 року на сторінці 28.

Відповідно до підпункту 2 пункту 1 цієї постанови НКРЕКП та органи місцевого самоврядування повинні встановлювати тариф на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та організацій на теплогенеруючих установках (крім теплоелектроцентралей, теплоелектростанцій і атомних електростанцій) з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу) на рівні діючого тарифу на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та організацій з використанням природного газу та здійснювати його перегляд у разі зміни граничного рівня ціни на природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії для бюджетних установ та організацій.

Таким чином, тарифи для організацій, що палять твердим паливом, екологічним паливом тощо фактично прирівнюються до тарифів організацій, що палять газом.

Звернути увагу слід на те, що прийнята постанова № 119 не стосується теплоелектроцентралей, теплоелектростанцій і атомних електростанцій, тобто перед прийняттям рішення про початок закупівлі замовник має впевнитися, за яким тарифом здійснює виробництво теплової енергії учасник, з яким він планує співпрацювати.


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

16.10.2014                   № 119

Київ

Про визначення середньозваженого тарифу на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та організацій на теплогенеруючих установках (крім теплоелектроцентралей, теплоелектростанцій і атомних електростанцій) з використанням природного газу

Відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715/2014 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 453 «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Визначити середньозважений тариф на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та організацій на теплогенеруючих установках (крім теплоелектроцентралей, теплоелектростанцій і атомних електростанцій) з використанням природного газу у розмірі 931,86 грн/Гкал (без ПДВ).

Голова Комісії        

                                                                                                      

В. Демчишин

Спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО