«Ловіть» оновлене оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Редакція
2311
17 Вересня 2020
«Ловіть» оновлене оголошення про проведення спрощеної закупівлі
2311
17 Вересня 2020

Фахівці Тендерного агентства «Радник» двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень працюють та слідкують за усіма можливими новаціями у сфері публічних закупівель. Ви вже можете завантажити та використовувати у своїй щоденній та нелегкій роботі закупівельника оновлене оголошення про проведення спрощеної закупівлі (умови, визначені в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимоги до предмета закупівлі), узгоджене з вимогами наказу Мінекономіки від 15.04.2020 № 710.

З огляду на те, що практики застосування нового нормативно-правового акта фактично немає, задля унеможливлення ризиків відміни процедур радимо перелік формальних помилок включати до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, послуговуючись частиною 3 статті 14 Закону, а саме: «В оголошенні про проведення спрощеної закупівлі може зазначатися інша інформація».

Як правильно зазначити замовникові в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі (умови, визначені в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимоги до предмета закупівлі) перелік формальних помилок? Використовуйте зразки документів, що розроблені фахівцями групи компаній «Радник» і розміщені на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «Зразки документів», «Зразки документів замовникам» за посиланням. Успіхів!

Спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО