Купуємо в ProZorro Market до 200 тис грн та до 1 млн грн!

Андрій Кузьменко
2498
21 Вересня 2020
Купуємо в ProZorro Market до 200 тис грн та до 1 млн грн!
2498
21 Вересня 2020

Після пристосування замовників до роботи за новою редакцією Закону України «Про публічні закупівлі» 14 вересня поточного року уряд вніс приємні зміни для уповноважених осіб зі здійснення закупівель. Про нововведення дізнаємось від представника офіційного адміністратора онлайн-магазину для замовників — ProZorro Market.

ProZorro Market. Старе й нове

ProZorro Market створено для того, аби державні та комунальні органи влади і підприємства могли без зайвих зусиль та організації тендерів купувати товари широкого вжитку: офісне приладдя, пальне, меблі, побутову хімію, комп’ютери, посуд тощо. Крім цих позицій, у ProZorro Market також продають захисні маски, антисептики та багато інших медичних товарів. Понад 300 постачальників уже успішно продали свої товари 1 000 замовників. Загальна сума закупівель перевищила 60 млн грн.

З квітня 2019 року електронні каталоги працювали як пілотний проєкт. Після прийняття нової редакції Закону ProZorro Market став офіційним інструментом для замовників.

Дотепер державні замовники могли використовувати ProZorro Market лише як заміну прямим угодам на суми до 50 тисяч гривень. Це суттєво обмежувало можливості як замовників, так і бізнесу. Детально про такі обмеження читайте на порталі RADNUK.COM.UA в статті «Закупівлі через ProZorro Market за новим Законом. Які є перешкоди» Але 14 вересня уряд прийняв Постанову № 822 «Про затвердження...

Спрощена закупівля та до 50 тис. грн

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників