Інтерв’ю з продакт-менеджером ДП «ПРОЗОРРО» щодо ProZorro Market

Олексій Краснощоков
656
23 Грудня 2020
Інтерв’ю з продакт-менеджером ДП «ПРОЗОРРО» щодо ProZorro Market
656
23 Грудня 2020

Інтерв’ю підготувала Довгая Ганна,
фахівець з публічних закупівель
редакції журналу «Радник в сфері публічних закупівель»

14.09.2020 Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» (далі — постанова № 822), яка регулює порядок формування та використання електронного каталогу ProZorro Market. Постановою № 822 урядовці зобов’язали Мінекономіки у тримісячний строк провести адаптацію електронної системи закупівель для здійснення замовниками відбору постачальників товару (товарів) з використанням електронного каталогу згідно з Порядком. Цей тримісячний термін уже сплив, і ми вирішили поговорити з продакт-менеджером ДП «ПРОЗОРРО» Олексієм Краснощоковим про те, як тепер буде працювати ProZorro Market.

— Олексію, вітаємо! Скажіть, чи завершені всі необхідні розробки для того, щоб замовники могли використовувати запит ціни пропозицій?

— Доброго дня! Так, наразі всі програмні розробки, необхідні для роботи електронного каталогу ProZorro Market відповідно до затвердженого Порядку, готові. Проте, хоч функціонал технічно вже готовий, потрібно дотриматися низки процедурних моментів до повного запуску.

Раніше адміністратори ProZorro Market — централізовані закупівельні організації (ДУ «Професійні закупівлі» та ДП «Медичні закупівлі») — відбирали постачальників поза системою. Але постанова № 822  передбачає відбір постачальників у каталог через систему електронних закупівель. Усі постачальники, які зможуть пропонувати товари в електронний каталог, мають пройти відбір уже відповідно до затвердженого постановою №...

Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників