Зменшуємо обсяги закупівлі додатковою угодою

Ганна Довгая
1077
15 Лютого 2021
Зменшуємо обсяги закупівлі додатковою угодою
1077
15 Лютого 2021

Знаєте, бувають закупівельні випадки, коли ну дуже хочеться вчинити певні дії, і начебто Уповноважений орган дозволяє, але, як показує практика, варто все перепровіряти. Далі на прикладі статті «Зміна кількості в умовах неузгодженості позицій» стане більш зрозуміло.

Ситуація: у замовника двічі не відбулися відкриті торги за одним предметом закупівлі. При цьому у зв’язку з тривалим проведенням процедур закупівель виникла необхідність зменшення обсягу цього предмета закупівлі та, відповідно, очікуваної вартості. Відповідно до розроблених рекомендацій Мінекономіки, що знайшли своє відображення в листі «Щодо переговорної процедури закупівлі»: «…у разі здійснення переговорної процедури закупівлі очікувана вартість та кількісні характеристики предмета закупівлі, строки поставки, виконання робіт, надання послуг можуть змінюватись». Але ж ми з вами вже знаємо зі статті «Зміна кількості в умовах неузгодженості позицій»,щопрактика моніторингу щодо цього інакша. Тому вихід такий: проводимо переговорну процедуру закупівлі, але не змінюємо технічні та якісні характеристики, очікувану вартість, а також вимоги до учасника процедур закупівель, що були визначені замовником у тендерній документації. Після вчинення всіх передбачених Законом дій (оприлюднення тощо) вносимо зміни до укладеного договору про закупівлю шляхом укладення додаткової угоди до договору про закупівлю на підставі пункту 1 частини 5 статті 41 Закону України...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель