Умови договору не повинні відрізнятися від тендерної пропозиції

Наталія Шокодько
1127
6 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Умови договору не повинні відрізнятися від тендерної пропозиції
1127
6 Червня 2020

Питання:

«Згідно з вимогами частини 4 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі”, умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції / пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника в разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції / пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Просимо роз’яснити випадок, якщо перерахунок ціни за результатами аукціону є меншим, ніж ціна, що зазначена в екранній формі системи (наприклад: екранна форма — 100 000,00 грн, перерахунок — 99 880,00 грн). 1. Ціна договору має збігатися з екранною формою системи (100 тис. грн) чи має бути встановлена згідно з перерахунком (99 880,00 грн)? 2. Чи існуватиме можливість при оприлюдненні договору про закупівлю змінити власноруч “суму за договором” (на сьогодні ця сума не підлягає ручному коригуванню)?»

Відповідь:

— Добрий день! Щодо першого питання. Згідно з ч. 4 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції / пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель