Строк для укладення договору за переговорною процедурою та його продовження

Крістіна Бєлякова
1899
18 Вересня 2020
Строк для укладення договору за переговорною процедурою та його продовження
1899
18 Вересня 2020

У замовників можуть виникнути випадки обґрунтованої необхідності продовжити строк для укладення договору, але не завжди така можливість є. Тому розглянемо в цій публікації можливі випадки та обмеження.

Строк укладення договору у відкритих торгах, конкурентному діалозі, торгах з обмеженою участю

У частині 5 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлено, що для забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Також є обмежений строк, протягом якого замовники обов’язково повинні укласти договір про закупівлю. Відповідно до частини 6 статті 33 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації й тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладення договору може бути продовжений до 60 днів.

Зверніть увагу, що в статті 33 Закону нічого не написано про переговорну процедуру закупівлі та можливість укладення договору про закупівлю у продовжений термін.

Отже, для процедур закупівель «відкриті торги», «конкурентний діалог», «торги з...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.