Ліцензування господарської діяльності з будівництва об’єктів

Наталія Геник
818
13 Серпня 2020
Ліцензування господарської діяльності з будівництва об’єктів
818
13 Серпня 2020

Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави й територіальної громади встановлює Закон України «Про публічні закупівлі» (у новій редакції Закону №114-XI від 19.09.2019) (далі – Закон). Для чіткого визначення, як діяти, коли Закон вимагає під час укладення договору від переможця процедури закупівлі копію ліцензії або документа дозвільного характеру, а порядку отримання зазначених документів не існує, розглянемо цю ситуацію.

Правові засади ліцензування будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками

Відповідно до вимог частини 2 статті 41 Закону переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом, та у разі, якщо про це було зазначено у тендерній документації / оголошенні про проведення спрощеної закупівлі чи вимагалося замовником під час переговорів у випадку застосування переговорної процедури закупівлі.

Тобто, переможець закупівлі зобов’язаний надати при укладені договору ліцензію або документ дозвільного характеру, якщо це передбачено спеціальним законодавством. А чи справді передбачена така норма спеціальним законодавством?

Згідно вимог законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель