Додатки до договору: поняття та зразки

Редакція
3669
21 Травня 2024
Додатки до договору: поняття та зразки
3669
21 Травня 2024

Щоб постійно залишатися в темі та бути дійсно незамінним працівником, із кожним роком усе більше діячів закупівельної сфери переймають із юридичної площини певні визначення, значення, тлумачення тощо. У цій статті ви з правової точки зору дізнаєтеся про тонкощі розуміння такого поняття, як «додаток до договору про закупівлю».

Додатки до договору — це

Поняття «додаток до договору про закупівлю» в Особливостях здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), зустрічається тричі.

Абз. 2 п. 10 Особливостей передбачено, що за результатами здійснення закупівлі шляхом застосування відкритих торгів або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до цього пункту в електронній системі закупівель замовником оприлюднюється договір про закупівлю та додатки до нього відповідно до вимог Закону з урахуванням цих особливостей.

...
Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО