Приклад примірного положення про уповноважену замовником особу, відповідальну за Covid-закупівлі

Крістіна Бєлякова
780
14 Лютого 2022
Приклад примірного положення про уповноважену замовником особу, відповідальну за Covid-закупівлі
780
14 Лютого 2022

Для здійснення «прямих» закупівель для боротьби з COVID-19 замовник призначає уповноважену замовником особу. Зверніть увагу: не уповноважену особу. За результатами таких закупівель в електронній системі закупівель замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та всі додатки до нього, звіт про виконання договору про закупівлю відповідно до статті 10 цього Закону.

Спрощені закупівлі уповноважена замовником особа проводити не має права. Замовнику необхідно призначити саме уповноважену особу відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). Детальне пояснення щодо цього читайте у статті «Хто проводить спрощені закупівлі: уповноважена замовником особа чи уповноважена особа?».

Для того щоб уповноважена замовником особа безперебійно працювала, її необхідно призначити наказом по підприємству з метою правомірного проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України.

При цьому уповноважена замовником особа керується Порядком проведення закупівель лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від

COVID-19

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час карантину пов'язаного з COVID-19