Хто проводить спрощені закупівлі: уповноважена замовником особа чи уповноважена особа?

Ганна Довгая
1258
8 Листопада 2021
Хто проводить спрощені закупівлі: уповноважена замовником особа чи уповноважена особа?
1258
8 Листопада 2021

У цій статті ви дізнаєтесь чи необхідно замовнику затвердити окремий наказ для призначення уповноваженої особи для здійснення спрощених закупівель товарів і послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Додатково ви дізнаєтесь, чи потрібно уповноваженій замовником особі проходити тестування та чому.

29.09.2021 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 1012, за якою визначено правила проведення замовником закупівель лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — Постанова № 1012), якою затверджено:

  1. Порядок проведення закупівель лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — Порядок);
  2. Перелік лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — Перелік).

Прямі закупівлі для боротьби з COVID-19

На період дії встановленого Кабінетом Міністрів України карантину (прим. ред.: станом на листопад 2021 року карантин продовжено до 31.12.2021) замовники можуть закуповувати за прямим договором лікарські засоби...

COVID-19

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час карантину пов'язаного з COVID-19