Чи поширюються вимоги щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю, укаладеного без використання електронної системи закупівель?

Тетяна Колісник
1127
20 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Чи поширюються вимоги щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю, укаладеного без використання електронної системи закупівель?
1127
20 Червня 2020

Питання від читача

— Добрий день! Прохання – надати консультацію. «Після 19.04 був опублікований звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Чи потрібно опубліковувати додаткову угоду про внесення змін до реквізитів договору про закупівлі?»

Відповідь експерта

Добрий день! Пунктом  6 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначено, що договором про закупівлю є господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. 

Пунктом 11 частини 1 статті 10 Закону передбачено оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та змін до договору у випадках, визначених частиною п’ятою статті 41 Закону, протягом трьох робочих днів з дня внесення змін.

Оскільки договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не є договором про закупівлю в розумінні пункту 6 частини 1 статті 1 Закону, то на такий договір не поширюються вимоги пункту 11 частини 1 статті 10 Закону щодо обов’язкового оприлюднення повідомлення про внесення змін до такого договору  та оприлюднення додаткових угод до такого договору.

Детально про закупівлі  без використання електронної системи закупівель читайте в наступних статтях:

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель