24 години, щоб надати витяг з ЄДР: аналіз моніторингу закупівлі

Тетяна Коріненко
1019
11 Вересня 2021
24 години, щоб надати витяг з ЄДР: аналіз моніторингу закупівлі
1019
11 Вересня 2021
Моніторинг № UA-M-2021-08-20-000003
Оголошення № UA-2021-07-05-005111-c

За результатами моніторингу встановлено: «… у пункті 2 таблиці 2 Додатка № 1 до ТД для підтвердження повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів пропозиції замовник вимагає надати для учасників фізичних осіб — підприємців витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

Оскільки у тендерній пропозиції учасника ФОП ХХХ зазначеного документа не надано, замовником відповідно до вимог частини 16 статті 29 Закону розміщено в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей: надати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

Станом на вказану дату вимогу замовника про усунення невідповідностей учасником ФОП ХХХ не виконано. Однак на порушення вимог частини 1 статті 31 Закону замовником не відхилено тендерну пропозицію учасника ФОП ХХХ у зв’язку з тим, що учасник не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та / або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей».

Зобов’язання щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: вжити...

24 години

Норма Закону України Про публічні закупівлі, яка дає змогу протягом 24 годин для виправити помилки учасником у деяких своїх документах.