Вісім акцентів випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» за травень 2021 року

451
11 Травня 2021

У травневому випуску журналу ми, як завжди, підготували для вас багато корисної інформації у сфері закупівель:

 • Продовження строку дії тендерної пропозиції — доволі цікавий інструмент замовника, який викликає чимало запитань у закупівельників. Тож не зволікайте та дізнавайтесь про варіації продовження строку дії тендерних пропозицій, покрокові дії замовника / учасника із прикладами вимоги щодо продовження строку дії тендерної пропозиції на сторінках 5-9 журналу у статті «Строк дії тендерної пропозиції та варіанти його продовження».
 • Зразки документів суттєво впливають не тільки на збереження дорогоцінного часу закупівельників, а й сприяють більш швидкому проведенню закупівлі при мінімальній затраті ресурсу. Цей номер журналу — не виняток і пропонує до уваги спеціально розроблений зразок протоколу уповноваженої особи про закупівлю через ProZorro Market до 50 тисяч гривень, оскільки саме цей інструмент проведення закупівель суттєво поширюється і масштабується кожного дня.
 • Легковажність щодо перевірки наявності ліцензії у переможця може мати вирішальну роль для закупівлі. Чому? Що слугуватиме підставою для оспорювання укладеного договору про закупівлю в суді? Маєте сумніви щодо надання відповіді — мерщій читайте статтю О. Ружинського «Про надання ліцензій учасниками та переможцями закупівель» і відкривайте для себе поняття «анулювання ліцензії» та отримуйте вимогу, яку доцільно встановити в тендерній документації.
 • Виняткові випадки здійснення закупівлі товарів, робіт або послуг без застосування норм Закону — не рідкість серед замовників. Однак такі дії викликають безліч запитань з боку Казначейства. Яким чином замовник може підтвердити правомірність своїх дій? Що зазначати замовнику у Реєстрі бюджетних зобов’язань? Отримуйте не тільки вичерпну та повну відповідь, а й приклад обґрунтування у статті «Реєстрація зобов’язань за договорами, укладеними без застосування спрощеної закупівлі».
 • УВАГА! Замовник у рамках однієї закупівлі отримує від одного учасника більше однієї тендерної пропозиції / пропозиції. Як таке можливо? Що каже Закон? Чи має учасник право подати більше однієї тендерної пропозиції / пропозиції та якими мають бути дії замовника в такій ситуації? Наведемо приклади та детально розкриємо усі нюанси у статті «Декілька тендерних пропозицій / пропозицій в одній закупівлі від одного учасника».
 • Продовжуючи тему затвердження довгоочікуваної форми та Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, пропонуємо до уваги статтю «Нові правила зазначення інформації про забезпечення у спрощеній закупівлі», яка наочно демонструє технічну реалізацію поетапного процесу оприлюднення даної інформації на авторизованому електронному майданчику Zakupki.Prom зі сторони замовника.

У нашій постійній рубриці «Експерти відповідають» на сторінках 47–49 журналу експерти Бєлякова К., Соболь Ю. та Мішта Т. надають вичерпні відповіді на запитання читачів:

Усе це (і НЕ ТІЛЬКИ) чекає на вас у випускові журналу «Радник в сфері державних закупівель» за травень! Приєднуйтесь до джерела знань у сфері закупівель!

Передплатний індекс друкованого видання: 89613.

Передплатний індекс друкованого та електронного видання зі знижкою: 76326.

Передплатний індекс на інтернет-портал: 76471.


Шановні передплатники! Для вас є гарна новина: відтепер на порталі RADNUK.COM.UA з’явився новий розділ «Книги», який містить найактуальнішу інформацію щодо публічних закупівель за наступними тематиками:

Передплатити портал RADNUK.COM.UA можна за посиланням.

Також не забувайте, що для передплатників журналу діє безкоштовна гаряча телефонна лінія:

тел. / факс (044) 451-85-71 для консультацій з 16:00 до 17:30 з понеділка по четвер. За посиланням ви маєте можливість поставити запитання фахівцям редакції, на які обов’язково отримаєте кваліфіковану відповідь.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

  load
  digest icon digest icon
  Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель