Щодо формальної помилки

Редакція
1414
26 Липня 2018
Щодо формальної помилки
1414
26 Липня 2018

«Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у такому питанні: після укладення між нами та замовником договору про закупівлю та його оприлюднення в електронній системі виявилося, що в специфікації допущено формальну помилку, а саме: у колонці “Загальна ціна з ПДВ” вказано загальну ціну без ПДВ, загальна сума договору під час подання тендерних пропозицій та укладення договору залишається незмінною. Чи можна вважати таку помилку формальною та виправити її в результаті укладення із замовником відповідної додаткової угоди, виклавши специфікацію в новій редакції? І на який пункт Закону можна посилатися? Дякую».

Добрий день! Закон про публічні закупівлі не визначає формальних помилок на етапі укладення договору. Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону поняття «формальні помилки» відноситься лише до тендерної пропозиції. Якщо в договорі правильно відображено ціну, яка склалася за результатами аукціону, а в колонці помилково відображено іншу інформацію, то сторони договору мають право на укладення додаткової угоди до договору для усунення даної невідповідності. При цьому Закон не містить положень про порядок усунення таких помилок. Даний порядок повинен бути передбачений умовами договору про закупівлю.

Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)