Очистити

Новини журнал за квітень 2019

Вікторія Ревтюх
37
15 Квітня 2019
37
15 Квітня 2019

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запровадило стандарт професії «Фахівець з публічних закупівель»

Організація закупівельної діяльності потребує вдосконалення та відповідно розроблення та затвердження професійного стандарту для професії «Фахівець з публічних закупівель», котрий конкретизує набір знань, умінь, трудових функцій та компетентностей фахівців у цій сфері.

Єдиний професійний стандарт надасть змогу та сприятиме розумінню вимог до осіб, що займаються закупівельною діяльністю, створить передумови для спрощення переходу від формату роботи тендерних комітетів до фахівців із публічних закупівель, які виступатимуть уповноваженими особами, і визначатиме чіткі кваліфікаційні вимоги до них.

Мінекономрозвитку протягом 2018 року спільно з групою експертів у сфері публічних закупівель працювало над розробленням професійного стандарту для професії «Фахівець з публічних закупівель».

Даний стандарт затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 18.02.2019 № 234 «Про затвердження професійного стандарту «Фахівець з публічних закупівель».

За матеріалами офіційного веб-сайту Мінекономрозвитку

У ProZorro з'явилася можливість публікувати об'єм постачання в дрібних числах

У ProZorro з'явилася можливість публікувати об'єм постачання — дрібне число. Саме таку новину розміщено на веб-порталі ProZorro 28 лютого 2019 року. Нижче на рисунку демонструємо таку можливість на електронному майданчикові SmartTender.biz. Отже, починаючи з кінця лютого цього року, система дає можливість опублікувати три знаки після крапки при зазначенні обсягу (кількості/об’єму).

Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель