Перелік розділу «Послуги» закупівель із поміткою «COVID-19» розширено!

Редакція
1629
24 Вересня 2020
СПЕЦВИПУСК
Перелік розділу «Послуги» закупівель із поміткою «COVID-19» розширено!
1629
24 Вересня 2020

12 вересня поточного року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 09.09.2020 р. № 817 «Про внесення змін до переліків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224 і 225».

У переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225, розділ «Послуги» доповнено абзацами такого змісту:

 • Виготовлення проектно-кошторисної документації на монтаж (реконструкцію) системи киснепостачання.
 • Проведення робіт з монтажу (реконструкції) системи киснепостачання.
 • Придбання розхідних матеріалів для монтажу (реконструкції) системи киснепостачання.
 • Послуги з перевезення майна (вантажів), отриманого як благодійна чи гуманітарна допомога для запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у тому числі послуги приймання вантажу, завантажувально-розвантажувальні роботи, послуги пакування вантажу, послуги додаткової обробки вантажу.
 • Послуги документального та митно-брокерського супроводу майна (вантажів), що надходить на територію України як благодійна чи гуманітарна допомога для запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
 • Послуги відповідального зберігання майна (вантажів), отриманого як благодійна чи гуманітарна допомога для запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Окрім того, до постанов КМУ від 20 березня 2020 р. № 224 і № 225 у розділах «Лікарські засоби, що необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», «Засоби індивідуального захисту», «Лікарські засоби для надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на COVID-19» були замінені, доповнені позиції, які доступні для повного та вичерпного перегляду на порталі RADNUK.COM.UA за посиланням.

Пам’ятайте! На порталі RADNUK.COM.UA розділ «COVID-19» 24/7 доступний безкоштовно для всіх. Там ви знайдете всю актуальну інформацію щодо нововведень за темою закупівель COVID-19.

COVID-19

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час карантину пов'язаного з COVID-19

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель