Деякі питання про кінцевого бенефіціарного власника за закупівлями Covid-19

Редакція
593
8 Липня 2020
Деякі питання про кінцевого бенефіціарного власника за закупівлями Covid-19
593
8 Липня 2020

У листі  Мінекономіки № 3304-04/42059-06 від 07.07.2020 Мінекономіки акцентує увагу щодо змін до порядку закупівель у зв’язку із Covid-19 (далі – Порядок) стосовно інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Зокрема у порядку установлено вимогу за якою в електронній системі закупівель, уповноважена замовником особа забезпечує оприлюднення інформації, необхідної для виконання пунктів 8 і 9 розділу І Закону України від 17 березня 2020 р. № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», та інформації відповідно до пункту 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, з якою замовник уклав договір про закупівлю.

Важливо! При оприлюдненні звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, велектронній системі закупівель має також зазначатися інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, з якою замовник уклав такий договір.

З метою реалізації даної вимоги, ДП «Прозорро» вже забезпечило технічну можливість внесення вищезазначеної інформації до електронної системи замовниками.

Для виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 р. №...

COVID-19

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час карантину пов'язаного з COVID-19

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель