В умовах воєнного стану деякі закупівельники продовжують використовувати норми Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII в частині виконання договорів про закупівлі, укладених за результатами проведення спрощених закупівель чи процедур закупівель. У свою чергу, залишаються питання щодо правильного внесення змін до таких договорів про закупівлю.
Вашій увазі пропонується добірка корисних посилань на статті, опубліковані давно, проте які актуальні й сьогодні, у яких замовники можуть знайти відповіді на деякі питання щодо внесення змін до договорів про закупівлю.
- Публікація «Додаткова угода про внесення змін до НЕістотних умов договору: чи потрібно оприлюднювати в ЕСЗ?», у якій висвітлено питання оприлюднення змін до договору про закупівлю, що стосується неістотних умов договору. Питання розглядається з точки зору суду.
- Стаття «Готувати протокол у разі внесення змін до договору про закупівлю обов’язково! Чи ні?», що відображає доводи доцільності підготовки протоколу щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю.
- У матеріалі на тему «Істотні умови договору про закупівлю робіт (підряду)» можна ознайомитись із думкою експерта щодо внесення змін до договору про закупівлю робіт в частині зміни обсягів та виду робіт.
- У статті «Чи можна змінити постачальника договору про закупівлю за результатами проведеної процедури закупівлі» можна знайти відповідь на це запитання.
Використовуйте також у роботі зразок додаткової угоди щодо внесення змін до договору про закупівлю згідно з п. 4 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», що дуже часто застосовується замовниками в період воєнного стану.
А всі зразки додаткових угод за частиною 5 статті 41 Закону можна завантажити зі статті «Нотатки закупівельника: усі зразки додаткових угод за частиною 5 статті 41 Закону».