Додаткова угода про внесення змін до НЕістотних умов договору: чи потрібно оприлюднювати в ЕСЗ?

Анна Селютіна
1922
30 Листопада 2020
Додаткова угода про внесення змін до НЕістотних умов договору: чи потрібно оприлюднювати в ЕСЗ?
1922
30 Листопада 2020
Печерський районний суд м. Києва, справа № 757/24155/20-п Постанова від 18.08.2020

Обставини справи

Згідно з протоколом про адмінправопорушення ОСОБА_1 02.11.2018, будучи секретарем тендерного комітету замовника, виконуючи функції розміщення інформації про закупівлі на вебпорталі Уповноваженого органу, у порушення вимог абзацу 9 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (у редакції, чинній станом на 02.11.2018) протягом трьох днів з дня внесення змін до договору від 30.10.2018 № 150 із ТОВ «Е» не оприлюднив в електронній системі публічних закупівель ProZorro повідомлення про внесення змін, які внесені додатковою угодою від 30.10.2018 № 1, тим самим вчинив правопорушення, передбачене частиною 1 статті 16414 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: не оприлюднив інформацію про закупівлі відповідно до вимог законодавства.

ОСОБА_1 у судовому засіданні свою вину в інкримінованому адміністративному правопорушенні не визнав, підтримав свої письмові пояснення, за змістом яких у нього не було технічної можливості внести ці зміни до договору, оскільки відповідно до пункту 11 форми повідомлення про внесення змін до договору, відповідно до пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 490, не мали такої графи, куди б підпадала...

Судова практика закупівель для замовників

Публікації з прикладами та аналізом наявних судових рішень щодо різноманітних актуальних питань сфери публічних закупівель

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель