У процедурі запиту цінових пропозицій учасник може подати до кінцевого строку подання пропозицій зміни до своєї пропозиції?

Редакція
34
10 Жовтня 2014
У процедурі запиту цінових пропозицій учасник може подати до кінцевого строку подання пропозицій зміни до своєї пропозиції?
34
10 Жовтня 2014

Запитання

«Доброго дня. Дайте, будь ласка, відповідь на таке запитання. У процедурі запиту цінових пропозицій учасник
може подати до кінцевого строку подання пропозицій зміни до своєї пропозиції? Законом щодо даної процедури
та запиту цінових пропозицій надання змін до цінової пропозиції не передбачено».

Відповідь

— Доброго дня! Згідно з ч. 3 ст. 36 Закону, кожен учасник має право подати тільки одну цінову пропозицію, яка не може бути в подальшому зміненою. Отже, учасник не має права змінювати свою цінову пропозицію.

Детальніше стосовно алгоритму та особливостей здійснення процедури запиту цінових пропозицій читайте в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 7 (34) за липень 2014 року на сторінках 18–27.

Журнал за 2014 рік

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель