Щодо закупівлі без застосування тендерної процедури в юридичної особи, яка працює без ПДВ

Редакція
22
7 Жовтня 2014
Щодо закупівлі без застосування тендерної процедури в юридичної особи, яка працює без ПДВ
22
7 Жовтня 2014

Запитання

«Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо закупівля відбувається без застосування тендерної процедури в юридичної особи, яка працює без ПДВ, то чи можливо закупити в неї товар на суму 119,9 тис. грн?
Дякую».

Відповідь

— Доброго дня! Частиною 1 статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» встановлено, що цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт і послуг, за умови, що
вартість предмета закупівлі (без урахування податку на додану вартість), товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, а робіт — 1 мільйон гривень. Таким чином, у разі якщо постачальник товару, що є предметом закупівлі, не є платником податку на додану вартість, то гранична межа, в межах якої закупівля може здійснюватися без проведення процедури торгів, становить 99 999,99 гривні. І лише в разі якщо постачальник є платником ПДВ, гранична межа буде збільшена на відповідний відсоток ставки податку на додану вартість. Для прикладу: у разі закупівлі в постачальника, що оподатковується ПДВ за ставкою 20%, гранична межа буде становити 119 999,99 гривні.

Журнал за 2014 рік

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель