Внесено перші зміни до Закону про держзакупівлі № 1197-VII щодо застосування переговорної процедури закупівлі в умовах особливого періоду

Редакція
622
12 Червня 2014
Внесено перші зміни до Закону про держзакупівлі № 1197-VII щодо застосування переговорної процедури закупівлі в умовах особливого періоду
622
12 Червня 2014

Набув чинності 09.05.2014

Шостого травня 2014 року на засіданні Верховної Ради України було прийнято Закон України про внесення зміни до статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 1234-VII. Ініціатором законопроекту виступив народний депутат України VII скликання Іванчук А. В.

Даним Законом Верховна Рада України постановила пункт 3 частини другої статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» після слів «природного характеру,» доповнити словами «з особливим періодом,».

Текст Закону було розроблено з метою забезпечення невідкладного проведення процедур державних закупівель в умовах особливого періоду, наприклад, у зв’язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі та необхідністю забезпечення можливості виконання Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 «Про часткову мобілізацію», оголошену в окремих регіонах України.

Сьомого травня 2014 виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов підписав Закон № 1234-VII, а вже восьмого травня 2014 року цей Закон було опубліковано в газеті «Голос України» № 89. Відповідно до пункту 2 тексту самого Закону він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто з 09.05.2014.


ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»

 Верховна Рада України постановляє:

     1. У пункті 3 частини другої статті 39 Закону України від 10 квітня 2014 року «Про здійснення державних закупівель» слова «природного характеру, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам» замінити словами «природного характеру, з особливим періодом, якщо замовником виступає Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Служба безпеки України, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, Служба зовнішньої розвідки України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі у таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури».

     2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Виконуючий обов’язки Президента України,
Голова Верховної Ради України 

О. ТУРЧИНОВ

м. Київ
6 травня 2014 року
№ 1234-VII

№ 7 (33) за червень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в червні 2014 року

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО