Чи потрібно у квартальному звіті вказувати суму договору

Редакція
27
14 Травня 2014
Чи потрібно у квартальному звіті вказувати суму договору
27
14 Травня 2014

Запитання

  • Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно у квартальному звіті 1-торги вказувати суму договору (20% від суми попереднього року), який ми уклали на початку року перед проведенням процедури закупівлі у 2014 році (закупівля в одного учасника “поштові послуги”)? Якщо так, то в якому рядку? Дякуємо

Відповідь

  • Доброго дня. Так, потрібно відображати, адже, згідно з п. 2.13. затвердженого роз’яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 1-торги (квартальна) «Звіт про проведення закупівель, товарів, робіт і послуг за державні кошти», рядок 180 відображає кількість договорів про закупівлю, укладених між замовником та учасником закупівлі в попередні роки, які виконуються.

  Детальніше про заповнення форти 1-торги (квартальна) читайте в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 3 (18) за березень 2013 року на стор. 29–31.

№ 6 (32) за травень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в травні 2014 року