Зміни до закону україни «Про здійснення державних закупівель»

Редакція
523
8 Квітня 2014
Зміни до закону україни «Про здійснення державних закупівель»
523
8 Квітня 2014

Стосовно непоширення його дії на закупівлі послуг з підтримки, обслуговування та модифікації Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори»

Набув чинності 21.03.2014

У такий нестабільний політичний переіод, який останнім часом переживає Україна, ніхно навіть не міг і подумати про те, що якісь послуги і товари будуть виведені з-під дії Закону України «Про здійснення державних закупівель». Особливо під час гучних заяв новопризначеної влади щодо перетворення системи державних закупівель на прозору, безкорупційну та відкриту систему. Але раптовою несподіванкою став Закон України «Про внесення змін до Закону України “Про вибори Президента України” та деяких інших законодавчих актів України щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процессу», який набув чинності 21 березня 2014 року. З витягом із зазначеного Закону, а саме частиною, яка стосується державних закупівель, ви можете ознайомитись нижче.

Закон України

Про внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України» та деяких інших законодавчих актів України щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

Частину третю статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 33, ст. 471 із наступними змінами) доповнити абзацом такого змісту:

«послуги з підтримки, обслуговування та модифікації Єдиної інформаційно-аналітичної системи “Вибори”».

Виконуючий обов’язки Президента України,
Голова Верховної РадиУкраїни   

О. ТУРЧИНОВ

Отже, дія Закону України «Про здійснення державних закупівель» не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є послуги з підтримки, обслуговування та модифікації Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори». Звісно, така ініціатива виведення з-під дії Закону послуг з обслуговування системи «Вибори» — очевидна і пов’язана з призначенням виборів Президента України на 25 травня 2014 року, до яких залишилось менше двох місяців. Але в такому випадку питання прозорості і антикорупційності державних закупівель залишається відкритим.

№ 5 (31) за квітень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в квітні 2014 року

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО