Щодо процедури закупівлі в одного учасника

Редакція
20
18 Квітня 2014
Щодо процедури закупівлі в одного учасника
20
18 Квітня 2014

Запитання

«Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, відповідь на таке питання. Наша установа проводить процедуру закупівлі в одного учасника. Річний план складався на очікувану вартість, бо кошторису на 2014 рік затверджено ще не було. На початку 2014 року ми уклали додаткову угоду на 20% від вартості договору попереднього року. 07.03.2014 р. уклали договір на очікувану вартість у відповідності до річного плану закупівель на 2014 р. 11.03.2014 р. нам довели кошторис на 2014 рік. Чи потрібно внести зміни до річного плану (а саме — очікувана вартість 2014 р. мінус 20% додаткової угоди), тобто довести до реального фінансування?»

Відповідь

Наказом Мінекономіки № 922 від 26.07.2010 «Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель» затверджено форму річного плану закупівель та інструкцію щодо її заповнення. Згідно з даним наказом, річний план закупівель (далі — річний план) складається щодо закупівель, очікувана вартість яких дорівнює або більше сум, що зазначені в частині першій статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Формою річного плану та інструкцією щодо її заповнення не передбачено внесення фактичної вартості закупівлі. Але в колонці 8 «Примітка» замовник може зазначити таку інформацію:

  • найменування головного розпорядника бюджетних коштів;
  • обґрунтування вибору процедури закупівлі;
  • іншу необхідну інформацію.

Отже, суму реального фінансування ви можете зазначити в колонці 8 річного плану «Примітка».

Детальніше про те, як правильно заповнювати та вносити зміни до річного плану, читайте в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 5 (20) за травень 2013 року на стор. 10.

№ 5 (31) за квітень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в квітні 2014 року